• iMeetingz

Daha Verimli Akıllı Toplantılar!

Updated: May 29, 2019

Toplantılar iş hayatının vazgeçilmez aktivitelerindendir. Çalışanların zamanının çoğu toplantılarda geçer. Peki toplantıları ve toplantı ile ilgili bilgileri organize etmek kolay mı?

Hayır.

Düşünün kaç kere kendinizi bir toplantıyla ilgili kararları, aksiyonları, kimlerin katıldığını bulmak için epostalarınızı karıştırırken buldunuz? Veya toplantı tutanaklarını saatlerce arayıp bulamayıp toplantıyı organize eden kişiden yeniden göndermesini istediniz? Bunun yerine toplantıyla ilgili tüm bilgileri tek bir sistemde toplayıp tüm katılımcıların sadece toplantının içeriğine odaklanmasını sağlamanız ve daha verimli çıktılar elde etmeniz mümkün. Toplantı Öncesi


* Gündem Maddelerini belirleyin

Toplantı öncesinde gündemi oluşturan maddeleri listeleyip toplantının ilgisiz noktalara kaymasını engelleyin. Katılımcılar toplantıda görüşülecek konuları bilirlerse hem toplantı zamanında biter hem de istenen kararlar alınmış olur.


* Toplantıyla ilgili dokümanları paylaşın

Toplantıda üzerinden geçilecek sunum, sözleşme gibi dokümanları katılımcılarla önceden paylaşın.

* Katılımcı Sayısı

Mümkün olan en az sayıda katılımcı davet edin. Toplantı konusuyla ilgili kişiler dışında kimseyi toplantıya davet etmeyin.


Toplantı Sırasında


* Toplantı notları

Toplantı notu, karar ve aksiyonları kaydedin. Toplantı sonunda toplantı tutanağını hemen oluşturun ve dağıtın. Gündemde yer almayan konular ortaya çıktığında kaydedin ve sonraki toplantıların gündemine ekleyin.


Toplantı Sonrası


* Aksiyonları izleyin.

Kişilere atanmış aksiyonların tamamlanıp tamamlanmadığını izleyin, raporlayın. Etkin ve verimli toplantılar için iMeetingz'i kullanın. Verimliliğinizi artırarak hem zaman hem de paradan tasarruf edin.

Daha fazla bilgi için : www.imeetingz.com


0 views0 comments